Skip to content Skip to footer
OFERTA

Stacje do ładowania pojazdów EV

Stacje ładowania pojazdów – Nowy Sącz

Bez względu na to, czy planujesz montaż stacji ładowania pojazdów przy domu, czy też potrzebujesz bardziej rozbudowanych narzędzi dla firmy, w SOL-CAM zaproponujemy ci rozwiązania idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

W SOL-CAM znajdziesz szereg nowoczesnych produktów w zakresie elektromobilności, również takich, które wykorzystują fotowoltaikę, by sprawnie i tanio ładować samochody elektryczne.
Zapoznaj się z naszą ofertą stacji ładowania pojazdów oraz carportów fotowoltaicznych.

Skontaktuj się z nami

Aby otrzymać ofertę możesz:

1. Wysłać formularz kontaktowy

2. Wysłać email na adres oferty@solcam.pl

3. Zadzwonić pod numer 577 260 530,
796 386 687 lub 664 848 966

Zapytaj o ofertę  Stacje ładowania pojazdów. Zdecyduj, zanim wybierzesz

  Liczba stacji ładowania pojazdów na mapie Polski ciągle rośnie. Jeżeli także rozważasz zakup i montaż takiego urządzenia, musisz zastanowić się przede wszystkim na tym, do jakiego celu będzie ono wykorzystywane: czy stacja będzie zasilać samochód w przydomowym garażu, czy też w grę wchodzi wykorzystywanie jej do ładownia pojazdów firmie lub na parkingu.

  • W pierwszym przypadku najpewniej w zupełności wystarczy ci stacja ładowania pojazdów na prąd przemienny (AC). To wykorzystujące przetwornicę urządzenie jest tańsze w eksploatacji, zapewniając też stosunkowo niski pobór prądu. Jego moc to zwykle 7,4 kW, 11 kW lub 22 kW. Tego rodzaju stacje ładowania są najczęściej wybierane przez użytkowników prywatnych.

  • W drugim przypadku, gdy w grę wchodzą duże pobory mocy, można rozważyć instalację stacji ładowania pojazdów na prąd stały (DC). To rozwiązanie dla przedsiębiorców i do użytku przemysłowego. Moc ładowania w zależności od urządzenia może wahać się od 47 kW do 240 kW.

  Stacje ładowania pojazdów.
  Oferta SOL-CAM

  Wśród propozycji OL-CAM znajdziesz stacje ładowania pojazdów, wykorzystujące energię elektryczną z sieci, ale również takie, które pozwalają korzystać z energii słonecznej.

  Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi w zakresie elektromobilności producentami i dystrybutorami stacji ładowania pojazdów. A wśród nich: z producentem Solaredge oraz dystrybutorem Evolucja, z którymi zrealizowaliśmy już szereg projektów.

  Oto linie produktowe stacji ładowania pojazdów, dostępne w ofercie SOL-CAM:

  • Webasto – dwa najpopularniejsze produkty do szerokiego zastosowania to Webasto Pure oraz Webasto Next o mocy 11 kW lub 22 kW. To praktyczne urządzenia, które można montować zarówno na ścianie, jak i na stojaku. Proste w obsłudze, zapewniają ochronę przed niespodziewanymi zdarzeniami, takimi jak przepięcie, zanik napięcia, wahania częstotliwości czy przegrzanie. Oferujemy również dostęp do szeregu akcesoriów Webasto, w tym stojaków i kabli dostosowanych do twoich potrzeb.

  • Autel – to producent, z którym SOL-CAM zapewnia dostęp do stacji ładowania pojazdów zarówno w wersjach do użytku domowego, jak i przemysłowego.

   Klienci indywidualni mogą skorzystać m.in. z modeli o mocy 11 kW lub 22 kW: MaxiCharger AC Wallbox W11-C5, MaxiCharger AC Wallbox W22-C5, MaxiCharger AC Wallbox W22-C5-4G-L-M, MaxiCharger AC Wallbox W22-S, MaxiCharger AC Wallbox W22-S-4G, MaxiCharger AC Wallbox W22-S-4G-L-M, MaxiCharger AC Compact, MaxiCharger AC Ultra. Wszystkie mogą być montowane zarówno na ścianach, jak i na słupkach, posiadają wbudowane liczniki energii elektrycznej, a także umożliwiają integrację z instalacją fotowoltaiczną w trybie PV Hybrid. Jednocześnie wszystkie modele zapewniają bezpieczeństwo przed niespodziewanymi zdarzeniami w sieci energetycznej.

   W ofercie SOL-CAM znajdziesz również stacje ładowania pojazdów Autel dla użytkowników przemysłowych. To modele:
   MaxiCharger DC Compact oraz MaxiCharger DC FAST. Są one przeznaczone do montażu na postumencie lub platformie mobilnej. Jeżeli planujesz udostępnianie tych urządzeń klientom, warto pamiętać, że umożliwiają one obsługę kart płatniczych, a także płatności mobilnych.


  • Solaredge – to znajdujące się w ofercie SOL-CAM stacje ładowania pojazdów, które sprawdzą się w domowych garażach. Wykorzystują energię słoneczną, zapewniając użytkownikowi oszczędności wynikające ze zmniejszenia użycia energii z sieci. Warto zapoznać się również z kompleksowymi rozwiązaniami tego producenta, które zapewniają integrację stacji ładowania pojazdów z inteligentnym ekosystemem energetycznym SolarEdge Home.

  Jeżeli szukasz stacji ładowania pojazdów, idealnie dostosowanej do Twoich potrzeb, eksperci SOL-CAM pozostają do Twojej dyspozycji.

  Carporty od SOL-CAM.
  Z nami naładujesz auto za darmo

  W ofercie SOL-CAM znajdziesz również ciekawą propozycję przydomowych wiat (tzw. carportów), łączących panele fotowoltaiczne ze stacją ładowania pojazdów (11 kW lub 22 kW). Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz za darmo ładować samochód na miejscu parkingowym, zadaszonym panelami fotowoltaicznymi.

  Nic nie stoi na przeszkodzie, by wiata stała się źródłem energii elektrycznej nie tylko dla twojego samochodu, ale również domu. 

  W zakresie dostaw i montażu carportów współpracujemy z firmą Stefar. W ofercie dostępne są wiaty 1-,2-,3- i 4-stanowiskowe ze szczelnym lub nieszczelnym dachem, wykonane z aluminium, stali malowanej proszkowo lub stali ocynkowanej.

  Jeżeli jesteś zainteresowany montażem Carportu, skontaktuj się z eskpertami SOL-CAM i poznaj jego zalety

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas!

  Oferta

  Sprawdź inne produkty
  z oferty SOL-CAM

  Sprawdź nasze propozycje dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb wraz z możliwościami finansowania inwestycji.