Skip to content Skip to footer
OFERTA

Fotowoltaika

Fotowoltaika – Nowy Sącz

Wykorzystaj energię słoneczną do zasilania domu lub firmy. Dzięki temu wygenerujesz oszczędności, a wysokiej jakości komponenty instalacji fotowoltaicznej będą ci służyć przez długie lata.

Energia słoneczna, która dociera do paneli fotowoltaicznych, jest konwertowana w elektryczność, by zasilać sieć w domu lub przedsiębiorstwie. To podstawowe zadania fotowoltaiki.

Jej prawidłowe zaprojektowanie i instalacja wymagają jednak fachowej wiedzy. Wszystko po to, by maksymalnie efektywnie wykorzystać możliwości fotowoltaiki, ale także zapewnić bezpieczeństwo jej użytkowania.

W tym zakresie możesz zaufać ekspertom SOL-CAM. Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i montażu wielofunkcyjnych systemów pozyskiwania energii słonecznej.

Szukasz sprawdzonego partnera, który przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycji w fotowoltaikę, skontaktuj się z SOL-CAM.

Skontaktuj się z nami

Aby otrzymać ofertę możesz:

1. Wysłać formularz kontaktowy

2. Wysłać email na adres oferty@solcam.pl

3. Zadzwonić pod numer 577 260 530,
796 386 687 lub 664 848 966

Zapytaj o ofertę  Fotowoltaika.
  Oferta SOL-CAM

  W procesie fotowoltaicznym wykorzystuje się panele zarówno monokrystaliczne, jak i polikrystaliczne. Promieniowanie słoneczne, docierające do modułów, zamieniane jest na energię elektryczną. Następuje to w wyniku wzbudzenia przepływu elektronów pomiędzy dwiema płytkami krzemu.

  W wyniku tego procesu wytwarzana jest energia w postaci prądu stałego. Ten przekazywany jest do inwertera, którego zadaniem jest zamiana na prąd zmienny, używany później jako prąd sieciowy. Taką energię można wykorzystywać w każdym urządzeniu elektrycznym.

  Naszym klientom oferujemy następujące typy instalacji fotowoltaicznych:

  Sieciowa instalacja fotowoltaiczna (ON GRID) z falownikiem sieciowym,

  Wyspowa instalacja fotowoltaiczna (OFF GRID) - autonomiczna wobec zewnętrznych sieci energetycznych,

  Hybrydowa instalacja fotowoltaiczna - mieszana z kilku źródeł energii zasilania, np. z paneli fotowoltaicznych, turbiny wiatrowej, generatora prądotwórczego itp.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu

  Eksperci SOL-CAM mają wiedzę i doświadczenie w projektowaniu każdego z rodzajów fotowoltaiki. Korzystamy wyłącznie z produktów i komponentów dostarczanych przez renomowanych producentów.

  Warto zauważyć, że jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nas produktów są falowniki SolarEdge. System wykorzysujący falowniki tego producenta pozwala na monitorowanie każdego modułu, co zwiększa jego efektywności i jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania.
  SOL-CAM jest polecanym instalatorem firmy SolarEdge.

  W zależności od potrzeb często bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów okazują się falowniki Huawei, które sprawdzają się m.in. w modelach hybrydowych fotowoltaiki. Falowniki od tego producenta są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Zwykle zalecamy je właśnie w rozwiązaniach hybrydowych, wskazując również na szereg możliwości optymalizacyjnych w ramach całej instalacji.

  Proponujemy również rozważenie zastosowania falowników Fronius i SMA, które również spełnią swoja rolę zarówno jako element instalacji w domu jednorodzinnym, jak i w większych obiektach.

  Warto zwrócić uwagę, że posiadający zakład produkcyjny w Krakowie producent falowników SMA proponuje rozwiązania umożliwiające nie tylko przekształcanie prądu stałego w zmienny, ale również magazynowanie energii w zintegrowanym z falownikiem akumulatorze.

  WAŻNE: Każdy z rodzajów oferowanych przez SOL-CAM falowników występuje zarówno w wersji ON GRID, jak również hybrydowej. Zapewniają one możliwość dołączania magazynów energii (wewnętrzne linkowanie do magazynów energii). Skontaktuj się z nami, a zarekomendujemy Ci najlepsze rozwiązanie od każdego z producentów.

  W SOL-CAM znajdziesz również bogatą ofertę modułów słonecznych. Klientom proponujemy m.in. panele fotowoltaiczne Jinko 420Tiger Neo 54HL4-B – wyróżniają się one bardzo dobrą wydajnością, trwałością i precyzją wykonania.

  Warte rozważenia są również znajdujące się w naszej ofercie moduły Hyundai HiT-H435MF – charakteryzują się one wysoką wydajnością dzięki zabezpieczeniu przez efektem LID.

  Jeżeli rozważasz inwestycję w fotowoltaikę, ale szukasz źródeł jej sfinansowania, porozmawiajmy. Eksperci SOL-CAM pokażą Ci możliwości w zakresie preferencyjnych eko-kredytów i dotacji. Zapraszamy do kontaktu.

  Fotowoltaika. Technologie SOL-CAM

  Każdy inwestor, który nam zaufał, może cieszyć się wydajną, bezpieczną, ekologiczną i bezawaryjną fotowoltaiką we własnym domu lub przedsiębiorstwie.

  Proces montażu opiera się na dokładności i dbałości o każdy detal. Nasz doświadczony zespół podczas instalacji paneli fotowoltaicznych wykorzystuje wysokiej jakości komponenty i urządzenia.

  Zwróć uwagę, że posiadamy certyfikaty oraz uprawnienia niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznej.

  Oferowane przez SOL-CAM instalacje fotowoltaiczne znajdują zastosowanie w wielu obiektach, takich jak:

  • gospodarstwa domowe,
  • przedsiębiorstwa produkcyjne,
  • przedsiębiorstwa handlowe,
  • farmy fotowoltaiczne,
  • obiekty biurowe,
  • obiekty noclegowe/hotelowe
  • gospodarstwa rolne i inne.

  Instalacje PREMIUM wykonujemy w oparciu o moduły fotowoltaiczne marki HYUNDAI HiESxxxWp full black, wyposażone w gontową technologię łączenia ogniw (PERC SHINGLED), uznawaną za jedną z najbardziej wydajnych i mechanicznie odpornych technologii na świecie.

  Każda instalacja dobierana jest indywidualnie, zgodnie z zasadami optymalizacji oraz ewentualnej przyszłej rozbudowy systemu.

  Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko panele słoneczne, ale także specjalna konstrukcja i system urządzeń, które umożliwiają ich sprawne funkcjonowanie i obsługę przez lata. Łączymy również instalacje fotowoltaiczne m.in. z pompami ciepła, dzięki czemu można usprawnić proces zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia.

  Wykonujemy również instalacje w trudnych warunkach, na skomplikowanych dachach z połaciami o różnym kącie nachylenia, a także w obiektach, gdzie występuje chwilowe lub ciągłe zacienienie części instalacji. Oferowane przez nas panele są odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne, takie jak gradobicie, śnieg, lód, burze czy kwaśne deszcze. Odpowiednie, atestowane materiały, z których wykonane są panele, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo urządzeń.

  Zapewniamy ponadto profesjonalny serwis, który w razie potrzeby szybko zlikwiduje awarię czy wymieni zużyte po latach części.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas!

  Fotowoltaika od
  SOL-CAM. Możesz powierzyć nam cały proces inwestycyjny

  Dzięki oprogramowaniu, którego używamy już na etapie przygotowania projektu, jesteśmy w stanie precyzyjnie określić wielkość generowanego uzysku rocznego dla danej lokalizacji. W wypadku inteligentnych urządzeń nie ma problemu z nadmiarem lub niedoborem energii ze słońca. Dzięki połączeniu z siecią energetyczną system sam się bilansuje i nie dochodzi do nagłych awarii czy utraty nagrodzonej energii (nadmiar wyprodukowanej przez panele energii jest przesyłany do sieci i później zwracany w trybie uzgodnionym z dostawcą).

  Wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci operatora pozostają po stronie SOL-CAM. Przygotowujemy wstępne wnioski o dotacje na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii.

  Dowiedz się więcej. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

  Oferta

  Sprawdź inne produkty
  z oferty SOL-CAM

  Sprawdź nasze propozycje dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb wraz z możliwościami finansowania inwestycji.