Skip to content Skip to footer
OFERTA

Pompy ciepła

Pompy ciepła
w Nowym Sączu

Pompy ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań, które stosuje się w celu uzyskania maksymalnego komfortu w układach ogrzewania budynków. Istnieje też możliwość uzyskania dofinansowania na montaż pompy ciepła lub kredytu na preferencyjnych warunkach.

SOL-CAM  posiada w ofercie szeroki wybór pomp ciepła dla budynków mieszkalnych oraz użytkowych. Zajmujemy się doborem, dostawą, instalacją oraz uruchomieniem tych innowacyjnych i niskoenergetycznych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej.

Rozważasz inwestycję w pompę ciepła? Skontaktuj się z ekspertami SOL-CAM. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo i przeprowadzimy przez cały proces.

Skontaktuj się z nami

Aby otrzymać ofertę możesz:

1. Wysłać formularz kontaktowy

2. Wysłać email na adres oferty@solcam.pl

3. Zadzwonić pod numer 577 260 530,
796 386 687 lub 664 848 966

Zapytaj o ofertę  Pompy ciepła. Dlaczego warto skorzystać z oferty SOL-CAM?

  Nowoczesne pompy ciepła w ofercie SOL-CAM to ekologiczne rozwiązania, które podnoszą komfort użytkowania obiektu przez cały rok. Warto pamiętać, że są one jednocześnie całkowicie bezpieczne, zarówno dla użytkowników, jak i środowiska nie emitują szkodliwych substancji. 

  Pompy ciepła pracują niezawodnie przez długie lata, zapewniając szybkie i tanie ogrzanie każdej przestrzeni.

  Oprócz minimalizacji kosztów związanych ze zużyciem energii, szczególnie jeśli pompa ciepła instalowana jest w obiekcie wyposażonym w odpowiednio dobraną instalację fotowoltaiczną, uzyskuje się również funkcję chłodzenia pomieszczeń.

  SOL-CAM od lat realizuje projekty instalacji pomp ciepła. Zawsze opieramy się na nowoczesnych i ekologicznych technologiach. 

  Klientom proponujemy pompy ciepła w trzech kategoriach produktowych:

  • Pompa ciepła powietrze – woda,
  • Pompa ciepła gruntowa,
  • Pompa ciepła powietrze – powietrze (klimatyzacja z wysokowydajną funkcją ogrzewania).

  Nasza wiedza i doświadczenie zostały docenione przez renomowanych producentów pomp ciepła. Dlatego posiadamy akredytacje od:

  • Panasonic
  • Mitsubishi
  • Bosch
  • LG

  Pompy ciepła. Na co zwrócić uwagę?

  Wielofunkcyjność, niewielkie gabaryty, prosta zasada działania oraz możliwość kontrolowania całego układu z pozycji sterownika lub aplikacji – to niewątpliwe przewagi pomp ciepła nad tradycyjnymi źródłami ciepła takimi jak: kotły zasypowe, kotły olejowe czy nawet kotły gazowe.

  Pompy ciepła to wytrzymałe instalacje, które mogą służyć nawet kilkadziesiąt lat. Dla domu są rozwiązaniem pewniejszym niż ogrzewanie za pomocą paliw, takich jak węgiel, olej opałowy czy gaz, których cena bardzo często może się zmieniać.

  Te bezpieczne urządzenia nie są też wymagające w obsłudze, a ich funkcjonowanie nie wymusza odprowadzania spalin.

  Jednak warto pamiętać, że inwestycja w pompę ciepła powinna być bardzo dobrze przemyślana. Podstawowym błędem jest niewłaściwy dobór urządzenia lub zastosowanie niewydajnego urządzenia niskiej jakości – co może powodować m.in. zbyt duże zużycie energii elektrycznej, niewydolność układu grzewczego ( brak możliwości osiągnięcia docelowej temperatury lub nawet nieodwracalne uszkodzenie sprężarki, będącej sercem pompy ciepła.

  Dlatego montaż pompy ciepła wymaga szczegółowej wizji lokalnej i uzgodnienia zapotrzebowania budynku na energię cieplną wraz z zapotrzebowaniem na energię do przygotowania ciepłej wody użytkowej w zależności od liczby lokatorów sposobu użytkowania pomieszczeń czy też prowadzonego trybu życia.

  Skontaktuj się z ekspertami SOL-CAM, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas!

  SOL-CAM akredytowany instalator pomp ciepła

  Na etapie projektu wykonujemy pomiary i testy, które pozwalają na dopasowanie odpowiedniego urządzenia i dróg przepływu energii.

  Np. dla mniejszych metraży i łagodniejszych warunków klimatycznych często proponujemy urządzenia Mitsubishi Ecodan, ale już dla najbardziej wymagających układów przewiduje się serię Zubadan.

  W przypadku wyboru pompy ciepła marki Panasonic mamy do zaproponowania kilka serii urządzeń, w tym najnowszą serię K z czynnikiem R32 i nowoczesnym designem oraz algorytmem pracy, serię L- z neutralnym dla środowiska czynnikiem R290, serię J do nowoczesnych super oszczędnych budynków, serię HP głównie do systemów mieszanych a także flagową serię T-CAP która dobrze sprawdza się w wymagających warunkach klimatycznych i w m.in. w starszych instalacjach grzewczych wykonanych w oparciu o układ grzejnikowy. 

  Dla klientów z najwyższymi wymaganiami co do estetyki połączonej z wysoką wydajnością możemy zaproponować urządzenia marki BOSCH, w tym niezawodne i wysokowydajne pompy gruntowe, wykonane w oparciu o technologię szwedzkiej firmy IVT wchodzącej w skład grupy BOSCH HOME COMFORT, znanej ze swoich rozwiązań na rynku europejskim już od 50 lat. Pompy te charakteryzują się swoją długowieczną i bezawaryjną pracą a także rewelacyjnym SCOP na poziomie 5.

  To wszystko elementy naszego bogatego know-how, którym dzielimy się z naszymi klientami. Wskazujemy również możliwe źródła finansowania inwestycji w pompy ciepła, w tym np. dostępne dotacje czy kredyty bankowe na preferencyjnych warunkach.

  Nie czekaj. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowej wiedzy i doświadczenia SOL-CAM.

  Oferta

  Sprawdź inne produkty
  z oferty SOL-CAM

  Sprawdź nasze propozycje dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb wraz z możliwościami finansowania inwestycji.