Skip to content Skip to footer
OFERTA

Klimatyzacja

Klimatyzacja – Nowy Sącz

Sprawna i wydajna klimatyzacja to niezbędny element nowoczesnych biur, ale też magazynów czy hal przemysłowych. Systemy powinny zapewniać nie tylko komfort termiczny, ale również być energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie rozwiązania znajdziesz w SOL-CAM.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując innowacyjne rozwiązania w obszarze klimatyzacji, zarówno dla domów jednorodzinnych, jak również dla biur i dużych obiektów przemysłowych.

Szukasz sprawdzonego systemu klimatyzacji do domu lub firmy? Skontaktuj się z ekspertami firmy SOL-CAM. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i przeprowadzimy przez cały projekt.

Skontaktuj się z nami

Aby otrzymać ofertę możesz:

1. Wysłać formularz kontaktowy

2. Wysłać email na adres oferty@solcam.pl

3. Zadzwonić pod numer 577 260 530,
796 386 687 lub 664 848 966

Zapytaj o ofertę  Klimatyzacja dla domu i przemysłu.
  Oferta SOL-CAM

  SOL-CAM oferuje szeroki wybór systemów klimatyzacji. Można je podzielić na kilka podstawowych rodzajów:

  Klimatyzacja Split (1 jednostka wewnętrzna / 1 agregat zewnętrzny)

  To jeden z najpopularniejszych wariantów systemów klimatyzacyjnych, stosowanych zarówno w domach jednorodzinnych, jak również w biurach i innych typach budynków.
  Podstawową cechą klimatyzacji typu Split jest podział na dwie główne jednostki: jednostkę wewnętrzną i jednostkę zewnętrzną, które współpracują ze sobą, by efektywnie regulować obieg powietrza i temperaturę w pomieszczeniach.
  W porównaniu z tradycyjnymi systemami okiennymi, klimatyzacja Split jest bardziej energooszczędna i cichsza.

  Klimatyzacja Multisplit (1 agregat zewnętrzny / wiele jednostek wewnętrznych)

  To zaawansowane systemy klimatyzacyjne, które pozwalają na jednoczesne klimatyzowanie kilku pomieszczeń za pomocą jednej jednostki zewnętrznej. 

  Rozwiązanie staje się szczególnie przydatne w budynkach, w których nie ma możliwości montażu wielu jednostek zewnętrznych lub gdy inwestor chce uniknąć nadmiernego zajmowania przestrzeni na zewnątrz budynku. 

  Klimatyzacja multisplit pozwala również na elastyczne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, dzięki podziałowi na systemy jedno- i wielostrefowe.

  Klimatyzacja VRF

  To wielojednostkowe, zaawansowane systemy klimatyzacji. Są stosowane najczęściej w obiektach komercyjnych, takich jak biurowce, hotele, urzędy, banki, szpitale, obiekty użyteczności publicznej itp. Również gwarantują możliwość elastycznego sterowania temperaturą w kilku pomieszczeniach.

  Ten rodzaj klimatyzacji znajdziesz już wkrótce w naszej ofercie.

  Systemy klimatyzacji od SOL-CAM. Urządzenia

  SOL-CAM posiada akredytację najważniejszych producentów systemów klimatyzacyjnych.
  W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z segmentu premium, takich marek jak:

  • Panasonic
  • LG
  • Samsung
  • Mitsubishi

  W ofercie SOL-CAM są m.in. tak zaawansowane urządzenia jak np.:

  • NANOEX Panasonic – kompleksowe rozwiązanie dla poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Daje możliwość usuwania zapachów, alergenów i szkodliwych mikroorganizmów, przyczyniają się do stworzenia zdrowszej i bardziej komfortowej przestrzeni.

  • WindFree Samsung – zapewnia bardziej komfortowe i efektywne chłodzenie pomieszczeń, poprzez eliminację tradycyjnych strumieni powietrza i minimalizację przeciągów.

   Zaawansowane systemy klimatyzacji wykorzystują też m.in. elementy sztucznej inteligencji, która „uczy się” warunków środowiskowych i pozwala na zmniejszenie zużycia energii.

   Wśród naszych propozycji są też systemy klimatyzacji, zaprojektowane do pracy w trybie ogrzewania w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, nawet do -30 stopni Celsjusza.

   Wszystkie dostępne w SOL-CAM urządzenia charakteryzują się też wyjątkowym designem. Ciekawym przykładem może być w tym przypadku klimatyzator LG ArtCool Gallery A12FT.

   Wśród prostszych rozwiązań systemów klimatyzacji w SOL-CAM znajdziesz urządzenia takich producentów jak:

  • Gree
  • Kaisai
  • Hisense

  Gwarancja i serwis

  Każde urządzenie dostępne w SOL-CAM jest objęte gwarancją oraz regularnymi przeglądami. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i sprawdzenia warunków dla poszczególnych wariantów klimatyzacji. Zaproponujemy ci atrakcyjne warunki.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas!

  Podstawowe zalety klimatyzacji

  Oto podstawowe korzyści, na które można liczyć po montażu systemu klimatyzacji, dostępnego w SOL-CAM:

  • Komfort termiczny – klimatyzacja zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniach, co pozwala użytkownikom cieszyć się komfortem, zarówno w gorące, jak i chłodne dni.

  • Poprawa jakości powietrza – nowoczesne systemy klimatyzacyjne są wyposażone w zaawansowane filtry, które usuwają zanieczyszczenia z powietrza. Chodzi np. o kurz, pyłki roślin, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.

  • Regulacja wilgotności – niektóre modele klimatyzatorów mogą regulować poziom wilgotności powietrza. To istotne np. w miejscach narażonych na nadmierne skraplanie się wilgoci.

  • Oszczędność energii – nowoczesne klimatyzatory są coraz bardziej energooszczędne, co pozwala obniżyć rachunki za prąd przy jednoczesnym utrzymaniu komfortowych warunków termicznych.

  Klimatyzacja od
  SOL-CAM. Ważne uprawnienia

  Jeżeli rozważasz współpracę z SOL-CAM w zakresie doboru, instalacji i serwisu systemu klimatyzacji, pamiętaj, że posiadamy uprawnienia F-GAZ (jako przedsiębiorstwo oraz indywidualnie). Są one niezbędne dla osób profesjonalnie zajmujących się instalacją, serwisem, naprawą lub konserwacją urządzeń zawierających fluorowane gazy, zgodnie z europejskimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. 

  Posiadamy także zaplecze magazynowe, dzięki, któremu bezpiecznie przechowujemy czynniki chłodnicze. Jesteśmy ekologiczni. Zbędne czynniki chłodnicze utylizujemy we współpracy z fundacją Prozon.

  Warto pamiętać, że systemy klimatyzacji mogą zostać sfinansowane z unijnych dotacji. Są to m.in. środki z programu LIFE lub Horizon Europe, ale także z programów krajowych.

  Jeżeli szukasz doskonałego rozwiązania, by zapewnić komfort techniczny najbliższym lub pracownikom, skontaktuj się z ekspertami SOL-CAM. Wybierzemy system klimatyzacji idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

  Oferta

  Sprawdź inne produkty
  z oferty SOL-CAM

  Sprawdź nasze propozycje dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb wraz z możliwościami finansowania inwestycji.