Skip to content Skip to footer

O nas

O nas

SOL-CAM

SOL-CAM kompleksowo realizuje inwestycje w obszarze odnawialnych źródeł energii. Nasi eksperci zaprojektują wybraną instalację dla twojego domu lub przedsiębiorstwa, doradzą i pomogą dobrać urządzenia. Po montażu będą je również serwisować.

Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze działania obejmują głównie teren Małopolski, Śląska i Podkarpacia, ale realizujemy projekty również w innych częściach kraju.

Jeżeli szukasz profesjonalnej i doświadczonej firmy, która wesprze Cię na każdym etapie inwestycji, zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy obecni na rynku od 2016 roku, oferując innowacyjne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE). Nieustannie się szkolimy, bierzemy udział w branżowych targach i konferencjach oraz zdobywamy kolejne certyfikaty.

To daje nam pewność, że możemy oferować klientom najnowsze rozwiązania i technologie, jednocześnie najlepiej dopasowane do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

To właśnie ze względu na doświadczenie i profesjonalizm doradców SOL-CAM klienci ufają naszym rekomendacjom.

0
Liczba Klientów
0
Zamontowanych paneli fotowoltaicznych
0
Zainstalowanych pomp ciepła

SOL-CAM, czyli kompleksowa oferta w jednym miejscu

Korzystając z usług SOL-CAM, nie będziesz musiał odwiedzać już żadnych innych firm ani sklepów działających w branży OZE.

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprojektować, zainstalować, a później serwisować urządzenia, zarówno w zakresie OZE, jak również klimatyzacji czy rekuperacji. Przypomnimy ci również o terminach przeglądów, ale też np. konieczności wymiany elementów instalacji (np. filtrów).

W naszej ofercie znajdziesz:

  • instalacje fotowoltaiczne,
  • instalacje wysokowydajnych, powietrznych pomp ciepła,
  • instalacje stacji ładowania pojazdów EV,
  • instalacje automatyki użytkowej,
  • technikę grzewczą i sanitarną,
  • klimatyzację pomieszczeń,
  • instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
  • magazyny energii,
  • instalacje z zakresu agrofotowoltaiki.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby i określając możliwości klienta. Przy każdej realizowanej inwestycji przyświeca nam jeden cel: stworzenie rozwiązania wydajnego, bezpiecznego, ekonomicznego, ale też przyjaznego dla środowiska.

SOL-CAM. Doradztwo na każdym etapie inwestycji

Jeśli zastanawiasz się na rozwiązaniami np. z zakresu fotowoltaiki czy rekuperacji dla domu lub firmy, możesz liczyć na naszą pomoc. Podzielimy się z tobą fachową wiedzą i opowiemy o zaletach i ograniczeniach wybranych instalacji, o praktycznych stronach ich użytkowania, a także o tym, czego można się spodziewać w czasie eksploatacji.

Eksperci SOL-CAM przygotowują także szkice projektowe oraz projekty inżynierskie całych instalacji, za każdym razem dostosowane nie tylko do gabarytów pomieszczeń, ale nawet do istniejącej już aranżacji. Nie musisz się więc obawiać, że instalacja fotowoltaiki czy klimatyzacji będzie oznaczała konieczność wykonania gruntownego remontu.

Chcesz zainwestować w ekologiczne rozwiązania energetyczne, ale nie masz odpowiednich funduszy? Tu także pomożemy. Nasi eksperci podpowiedzą ci, gdzie możesz uzyskać dofinansowanie, w jakiej wysokości i na jakich warunkach. Na bieżąco śledzimy zarówno projekty rządowe i samorządowe, jak i konkursy organizowane przez prywatne firmy. Podpowiemy ci, jak złożyć wniosek.

Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się zarówno z partnerami biznesowymi, jak i klientami indywidualnymi. Na naszym blogu regularnie publikujemy porady oraz artykuły na bieżące tematy związane z odzyskiwaniem energii. Chętnie odpowiadamy też na pytania w bezpośrednich rozmowach, organizując dni otwarte w naszym biurze.

Współpraca ze sprawdzonymi partnerami

Wiemy, że kluczem do sukcesu jest zaufanie klientów, budowane m.in. przez niezawodność i wysoką jakość produktów usług. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami i renomowanymi producentami urządzeń i komponentów. Wśród naszych partnerów jest m.in. międzynarodowy koncern Bosch, co czyni nas oficjalnym partnerem Bosch Home Comfort.

Bardzo dokładnie dobieramy także dostawców urządzeń, stawiając na sprawdzone marki i renomowanych producentów, jak Panasonic, LG, Defro czy Zehnder. Testujemy i sprawdzamy każde rozwiązanie, zanim zaoferujemy je klientom. 

Wszystko to sprawia, że możemy pochwalić się bardzo dobrymi opiniami klientów, a także rekomendacjami, m.in. od takich firm i instytucji jak Muszynianka sp. z o.o., Urząd Gminy Tarnów, Eko Solar sp. z o.o. czy Bank Spółdzielczy w Łososinie Dolnej.